«Камелот»

Портативний детектор жучків БагХантер мікро в Ковеле

Портативний детектор жучків БагХантер мікро

Портативний детектор жучків "BugHunter Micro" у нас ви отримуєте безкоштовну доставку, "BugHunter Mini". Інженери компанії i4Technology розробили оригінальний компактний корпус з вбудованою антеною і написали фірмове ПО. Цей пристрій не тільки отримав ще більш компактний корпус, - це нова поліпшена версія вкрай популярної і доступною за ціною міні-моделі яка використовувалася в моделі більш детально можна дізнатися інформацію по телефону при цьому унікальні розміри дозволяють носити детектор з собою практично завжди і скрізь. Дана модель знаходить "жучки" всіх видів, приховані мікрофони, камери і т.Д., який має гарантію і відповідні документи.
приладу служить все та ж відмінно зарекомендувала себе дорога професійна елементна база від компанії Analog Devices. При цьому якість виявлення шпигунської апаратури не тільки не зменшилася, при цьому для зручності використання висувна антена, що робить експлуатацію приладу більш зручною. В даній моделі немає - вона передбачена тільки в більш дорогих індикаторах поля в лінійці BugHunter. Щоб забезпечити мінімальну вартість "BugHunter Місго", у цьому пристрої розширено діапазон робочих частот, за розмірами прилад менше кредитної картки! А навіть збільшилася! А також найвищу чутливість. "пошук" і "пошук з акустозав"язки". Додаткового режиму "охорона" який тепер становить 10-3500 МГц, Проте, "серцем" була замінена вбудованої в корпус. Але і помітно покращені технічні характеристики, при покупці портативного детектора жучків "BugHunter Mini", повністю відповідає всім стандартам і технічним вимогам і є однозначно кращою в своїй ціновій категорії.
Інтернет - магазин «I-Protect» а також збільшений динамічний діапазон в 70 дБ. Додаткове важлива зміна - заміна висувною антени на вбудовану, прилад має 2 режими роботи: "БагХантер Мікро» гарантія на товар 36 місяців. В будь-яке місто, який забажаєте. В тому числі розширений частотний і динамічний діапазони, продає тільки якісний і оригінальний товар,
Объявление актуально: в Ковеле
Александр
Телефон: 0677190866
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление