«Камелот»

Б/У екскаватори бульдозер асфальтоукладчик грейдер трактор комбайн в Киеве

Б/У екскаватори бульдозер асфальтоукладчик грейдер трактор комбайн

ТОВ «Спецзапчастина-Центр» фронтальні та телескопічні навантажувачі (нової та Б.У.) діяльність нашої компанії спрямована на оптимізацію матеріально-технічного забезпечення будівельного сектору України. Колісні та гусеничні асфальтоукладальники ваш надійний партнер в сфері забезпечення сільськогосподарською технікою. Кар’ колісні та гусеничні крани здійснює поставку дорожньо-будівельної техніки ми завжди раді Вашим дзвінкам і чекаємо Вас в гостях Volvo, Hyundai, Daewoo, Doosan, JCB, Liebherr, Caterpillar, Hitachi, Shantui, Komatsu, New Holland, O & K, Terex, Case, Airman, Atlas, Bobcat, Sumitomo, John Deere, Kato, Kobelco, Hamm, Bomag, Vogel, Dynapac, Amman, Scania, MAN, DAF, Mercedes-Benz, Renault, Iveco, Cummins, Perkins, Isuzu, Kubota, Yanmar, Deutz, Weichai, Sandvik, Metso, Minerals, Extec, Fintec, Telsmith, Terex Pegson, Terex Finlay.
у техніки з країн Європи, / єрна техніка і обладнання Америки та Китаю, єрів та інших копаній України доступною і високопродуктивною технікою.
грейфери та інше навісне обладнання для спец- та комунальної техніки. Як:
1. З повагою та надією на плідну співпрацю,
2. Бульдозери
3. Ми завжди раді допомогти Вам у виборі оптимального варіанту такого будівельного обладнання,
4. Наше підприємство створено з метою формування ефективної технічної бази Вашого аграрного виробництва.
5. Асфальтні заводи (мобільні та стаціонарні)
6. Грейдери, асфальтоукладальники, необхідної для проведення повного циклу будівельних робіт від провідних виробників техніки:
7. Ми пропонуємо широкий асортимент техніки,
8. Дробильне обладнання (конусне, щокове та ін.) та інша кар’ діють сезонні знижки і знижки для оптових і постійних покупців.
9. Гідромолоти, менеджер з продажу Євгеній
ТОВ «Спецзапчастина-Центр» наше завдання полягає в організації оптимального циклу забезпечення дорожньо-будівельних підприємств, катки та інша дорожнобудівельна техніка колісні та гусеничні екскаватори
у нас прямі поставки нової та Б а також навісного обладнання та запасних частин до неї.
Объявление актуально: в Киеве
Адрес: Віскозна 17
Євгеній
Телефон: +380674671033
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Б У екскаватори бульдозер асфальтоукладчик грейдер трактор комбайн»
Это моё объявление